Enterprise Engineering: Tussen Murphy en Moore: waarom de mens centraal staat
Aanmelden
Programma van Enterprise Engineering: de mens centraal
| Op woensdag 30 september: | |
| 15:30 - 16:00 | Inloop |
| 16:00 - 18:00 | Presentaties en discussie |
| 18:00 - 20:00 | Foodtruck, borrel en games |
-
Van 16:00 tot 18:00
Presentaties en discussie
Door Jesper Weiland, Hans MulderHoe meer technologie kan, hoe meer er ook mis kan gaan. Tussen de wet van Moore en de wet van Murphy staat de mens. In dit event verkennen we waarom de mens centraal staat in de balans tussen mens en machine, en wat dat betekent voor het ontwerp van organisaties en hun dienstverlening.In deze sessie belichten we verschillende perspectieven:-
Hoe Exonet, in een sector die continu in beweging is, vasthoudt aan principes waarmee mens en technologie in goede harmonie worden ingezet voor uitstekende dienstverlening.
-
Waarom de balans tussen mens en machine bepalend is voor het ontwerp van organisaties: hoe je de mens inzet, en hoe technologie de mens kan faciliteren.
SprekersJesper Weiland, mede-eigenaar van Exonet, vertelt het verhaal van zijn bedrijf en over de balans tussen mens en technologie. Exonet richt zich al sinds jaar en dag op managed hosting en heeft in die lange historie vrijwel alle bewegingen in de sector meegemaakt — én zelf doorgemaakt. Toch houdt Exonet vast aan een aantal principes over hoe je mens en technologie in goede harmonie inzet voor uitstekende dienstverlening. Juist dat maakt Exonet net even anders dan de rest.Hans Mulder, professor Enterprise Engineering, gaat in op de wet van Murphy en de wet van Moore. Technologisch kan er steeds meer, maar hoe meer er kan, hoe meer er ook mis kan gaan. Hans laat zien waarom de balans tussen mens en machine daardoor steeds belangrijker wordt en hoe die balans terug moet komen in organisaties: hoe je de mens inzet, en hoe technologie de mens kan faciliteren. -
-
Van 18:00 tot 20:00
Foodtruck, borrel en games
Vanaf 18:00 uur rijdt de foodtruck voor: tot 20:00 uur kun je lekker blijven eten, met een borrel erbij. Zin in wat competitie? In de game room ga je met elkaar de strijd aan bij spelletjes als Mario Kart en airhockey. Dé gelegenheid om in een informele sfeer na te praten met de sprekers en te netwerken met vakgenoten.
Algemene info
PE punten: 1| Ticket | Prijs |
|---|---|
| KNVI leden | Gratis |
| Niet-leden | Gratis |
Op onze events is de no-show regeling van toepassing. Klik hier voor de algemene annuleringsvoorwaarden.