Enterprise Engineering & methoden in de praktijk
Aanmelden
Programma van Enterprise Engineering & methoden in de praktijk
| Op woensdag 11 maart: | |
| 15:30 - 16:00 | Inloop |
| 16:00 - 18:00 | Presentaties en discussie |
| 18:00 - 19:00 | Borrel en tijd voor netwerken |
-
Van 16:00 tot 18:00
Presentaties en discussie
Drie presentaties over de toepassing van DEMO in combinatie met andere methoden bij drie verschillende organisaties, plus ruimte voor discussie en een korte pauze.
Sprekers
Gerke Geurts, Enterprise Architect R&D bij BASF, laat zien hoe DEMO en Archimate zijn toegepast in het herontwerpen van IT-portfoliomanagement met een focus op de samenhang tussen de organisatie en IT.
Olaf Kruidhof, Enterprise Architect bij Europol, en Rik van der Schalie, zelfstandig Enterprise Architect, laten zien hoe DEMO en Archimate zijn toegepast in een internationale context, met een focus op leesbaarheid van modellen voor diverse stakeholders.
Holke Visser, zelfstandig data-architect, en Bas van der Raadt, Enterprise ontologist en oprichter van hapsah.org, laten zien hoe DEMO is toegepast i.c.m. o.a. OntoUML, MIM, NL-SBB en BPMN bij een organisatie in de gezondheidssector.
Algemene info
PE punten: 1Prinsessegracht 23
2514 AP 'S-GRAVENHAGE Routebeschrijving