Alle events

Partnerevent Heliview: Congres De toekomstgerichte overheid

woensdag 30 september 2026 van 09:00 uur tot 17:00 uur

Onze samenwerkingspartner Heliview organiseert in september de 14de editie van hun congres. Dit jaar met als onderwerp De toekomstgerichte overheid. De KNVI brengt dit event graag onder de aandacht van haar leden.     

De wereld verandert snel en de verwachtingen van burgers en ondernemers veranderen mee. Zij denken niet in loketten of organisaties, maar verwachten één overheid die betrouwbaar, toegankelijk en samenhangend werkt. Tegelijkertijd bieden data, AI en digitale technologieën nieuwe kansen om dienstverlening slimmer, mensgerichter en transparanter te maken.

Tijdens dit partnerevent staat het thema 'Samenwerken als één overheid' centraal. Er wordt ingegaan op vragen als: hoe zorg je voor een stevig fundament met datakwaliteit, standaarden en governance? Hoe zet je data en AI verantwoord in voor betere sturing en publieke waarde? En hoe vertaal je dit naar consistente dienstverlening, sterke digitale weerbaarheid en effectieve samenwerking over organisatiegrenzen heen?

Ontdek tijdens deze dag hoe technologie en organisatieverandering samenkomen in de praktijk. Laat je inspireren door voorbeelden, inzichten en ervaringen die laten zien hoe wordt gebouwd aan een overheid die als één geheel functioneert en klaar is voor de uitdagingen van vandaag en morgen.

Tickets
Meer informatie over het congres is te vinden op de website van Heliview. Hier zijn ook gratis tickets te bestellen, klik hier.

Algemene info

Van der Valk Vianen
Prins Bernhardstraat 75
4132 XE VIANEN
Routebeschrijving

Volg ons op social media