Studiereis Leuven : Bezoek de Universiteit & het Mundaneum
Aanmelden
Ga mee met de KNVI studiereis naar Leuven!
Op woensdag 20 mei 2026 vertrekt de KNVI naar Leuven om de Bibliotheek van de Universiteit van Leuven te bezoeken. Maar we vertrekken eerst naar Mons voor het Mundaneum!
Ontwikkelingen
Tijdens de studiereis gaan we op zoek naar antwoorden over de rol van de universiteitsbibliotheek en bezoeken we het internet van het verleden, het Mundaneum. Wat gaat ons dat leren over het heden? Kom daarom mee!
Aanmelden
Kom meer te weten over je vakgebied en meld je aan!
Omdat de KNVI tijdig het definitieve aantal kamers moet doorgeven aan het hotel, kun je je uiterlijk tot en met dinsdag 31 maart 2026 aanmelden. De eigen bijdrage is €325 exclusief BTW voor leden.
Agenda event
-
- Vertrek vanaf Den Haag naar Mons.
- Bezoek Mundaneum
- Gezamenlijk diner
- Hotel Leuven
Donderdag 21 mei 2026
- Bezoek Universiteit Leuven: Rechtenfaculteit (Tiensestraat 41)
- meeting & rondleiding
- Bezoek Universiteitsbibliotheek Leuven (Monseigneur Ladeuzeplein 21)
- Leeszaal en Bibliotheektoren
- Diner op eigen gelegenheid
- NAVO-presentatie Information- en records management
- NAVO vertegenwoordiging Nederland
- NAVO rondleiding
- Vertrek naar Den Haag, Nederland
Locatie
- Mons
- Leuven
- Brussel
Routeschrijving
De studiereis begint in Den Haag, waarna het reisgezelschap gezamenlijk verder zal gaan naar Leuven per touringcar. Kom naar Den Haag met de trein.
Copyright foto's: KU Leuven Bibliotheken
Algemene info
| Ticket | Prijs |
|---|---|
| Leden | € 325,00 |
| Niet-leden | € 450,00 |
Op het event is een aangepaste no-show regeling van toepassing, vanwege de kosten die gemaakt worden. Er zullen bij een no-show alleen de hotelkosten in rekening worden gebracht. Er zullen geen kosten voor de touringcar of het diner in rekening worden gebracht. De hoogte van het bedrag hangt samen met de opzegtermijn voor het vertrek. Het bedrag kan maximaal oplopen tot en met 225 EURO.
Koningin Julianaplein 95
2595 AA 'S-GRAVENHAGE Routebeschrijving