Smart Humanity 2022 - Save the date!
KNVI organiseert jaarlijkse het Smart Humanity event. Een dag waarop we het vakgebied van de informatieprofessional vanuit verschillende perspectieven belichten. Tegelijkertijd zoeken we naar verbinding tussen de disciplines informatiemanagement, informatievoorziening en informatietechnologie. Net als in 2019 vormt de OBA Amsterdam het decor voor deze editie. Noteer woensdag 23 november alvast in je agenda!
De dag heeft een iets andere opzet dan in 2019. Na ontvangst trappen we de dag af met met een plenaire sessie over een actueel thema. De bezoekers gaan vervolgens uiteen in verschillende sessies die worden ingevuld door de bestuurders van onze interessegroepen. De verbinding wordt gezocht op de (informele) informatiemarkt waar de verschillende interessegroepen zichzelf presenteren. Ook zetten zij hun plannen en aanbod voor 2023 voor jou uiteen. De dag sluiten we af met een borrel, een goede gelegenheid om informeel te netwerken met vakgenoten. Voor degenen die dit wensen volgt aansluitend een diner met avondprogramma.
Programma
Tijd |
Onderdeel |
13:00-13:15 |
Ontvangst |
13:15-14:30 |
Plenaire sessie |
14:30-15:00 |
Pauze |
15:00-15:45 |
Break-out sessies |
16:00-17:00 |
Informatiemarkt (vertegenwoordiging van onze interessegroepen) |
17:00-18:00 |
Netwerkborrel |
Vanaf 18:00 |
Diner en avondprogramma |
Smart Humanity kan niet mogelijk gemaakt worden zonder sponsoren. Er zijn verschillende mogelijkheden van zichtbaarheid voor organisaties en bedrijven. Informeer via info@knvi.nl naar de mogelijkheden.
No-show regeling KNVI
Op onze events is onze no-show regeling van toepassing. Lees hier meer over onze no-show regeling.