Vacature bestuurslid Marketing & PR - Solliciteer!
“De Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Informatieprofessionals (KNVI) is in Nederland hét platform voor Professionals in Informatiemanagement, Informatietechnologie en Informatievoorziening, waar iedere professional in deze disciplines zich thuis voelt.” Het inhoudelijke verhaal van de KNVI is goed, maar het moet beter verteld worden. Want de vereniging heeft gezien het belang van het vakgebied en de hoeveelheid mensen die er in werken de potentie om uit te groeien tot een club met 10.000 leden. Ga jij ons helpen om die ambitie te realiseren?
Ben jij een geweldige verhalenverteller en kun je je goed verplaatsen in de doelgroep van de vereniging? Kun jij omdenken en je creatieve en innovatieve vermogen inzetten om die doelgroepen te bereiken en zie jij overal kansen om de waarde van de KNVI te promoten? Dan is de rol van bestuurslid Marketing & PR bij de KNVI echt iets voor jou!
Wat heb jij eraan?
- Je krijgt de ruimte om het gezicht van de KNVI in diverse media vorm te geven
- Je hebt een eigen rol binnen het bestuur en kunt je ideeën in echte daden omzetten
- De andere bestuursleden zijn echt heel leuk om mee samen te werken
- Je krijgt er in één klap een enorm netwerk bij
Wat heeft de KNVI eraan?
[Dit is waar wij op hopen natuurlijk]
- Omdat jij in het vakgebied werkt, begrijp je goed wat er speelt
- Omdat je enorm goed kunt samenwerken til je het hele bestuur naar een hoger ‘marketing’-plan
- Omdat je visueel én talig ben ingesteld, kun je goed campagnes verzinnen
- Omdat je gevoel hebt voor en ook nog eens ervaring hebt met marketing en PR weet je een beetje wat werkt en wat niet werkt
- Omdat je ook praktisch bent, ga je meteen aan de slag met kleine verbeteringen
- En omdat je ook strategisch kunt denken, ontwikkel je ondertussen een plan om de 10.000 leden-grens te doorbreken
- Omdat je gewoon een aardige, fijne vrouw of man bent is jouw komst een aanwinst voor de het verenigingsbestuur
Wat praktische details (moet ook)
- Je bent normaal, betalend lid van de KNVI.
- Je krijgt geen vergoeding (bummer) maar er is een onkostenregeling voor reis- en verblijfkosten.
- Er is een ondersteunend verenigingsbureau dat jou helpt bij praktische zaken.
- Je mailt je motivatie naar info@knvi.nl, t.a.v. Sandra de Waart (secretaris).
- Je neemt contact op met de verenigingsmanager Conny Verleun via info@knvi.nl of 033 – 2473427 als je aanvullende vragen hebt.
- Als je iemand anders kent die de perfecte kandidaat is: lekker doorsturen