Samen houden we de vereniging in beweging!

Alle nieuws

Samen houden we de vereniging in beweging!

Op dit moment zijn tot nader order alle events van de verschillenden Interesse Groepen (IG) en Regio’s van de KNVI of verplaatst of geannuleerd. Concreet betekent dit een situatie waarbij wij veel minder toegevoegde waarde kunnen leveren aan onze leden dan de bedoeling is en dat de leden gewend zijn.

26 maart 2020

Op dit moment zijn tot nader order alle events van de verschillenden Interesse Groepen (IG) en Regio’s van de KNVI of verplaatst of geannuleerd. Concreet betekent dit een situatie waarbij wij veel minder toegevoegde waarde kunnen leveren aan onze leden dan de bedoeling is en dat de leden gewend zijn.

Om deze ongewenste situatie te veranderen, maakt de KNVI het vanaf nu mogelijk om online events te gaan organiseren. Hierbij hanteren we het uitgangspunt dat onderwerpen en sprekers die interessant genoeg zijn voor een fysieke bijeenkomst ook interessant zijn voor een online sessie. En net zoals bij de fysieke bijeenkomsten, willen we jullie graag vragen om hieraan een bijdrage te leveren. Om jullie hierin te ondersteunen bieden we voorlopig de volgende opties aan: professionele webinars, het verzorgen van online sessies via ZOOM, en online streamen via social media kanalen.

Meer informatie volgt.

Over de auteur

KNVI's afbeelding
KNVI

Reacties toevoegen is alleen mogelijk voor leden, klik hier om deze pagina te bekijken binnen mijn.knvi.nl.

Volg ons op social media