terug naar overzicht

Factsheet adverteren bij de KNVI

Samenvatting

KNVI biedt bedrijven, opleidingen en andere betrokkenen diverse mogelijkheden om te adverteren. De KNVI website, nieuwsbrief en social media, zijn door de specifieke doelgroep doeltreffende communicatiekanalen om jouw advertentie of vacature onder de aandacht te brengen. Bekijk onze factsheet voor de mogelijkheden. Voor meer informatie neem je contact op met onze afdeling acquisitie via e-mail acquisitie@mos-net.nl of telefoon 033 2473427

10 november 2020

KNVI biedt bedrijven, opleidingen en andere betrokkenen diverse mogelijkheden om te adverteren. De KNVI website, nieuwsbrief en social media, zijn door de specifieke doelgroep doeltreffende communicatiekanalen om jouw advertentie of vacature onder de aandacht te brengen. Bekijk onze factsheet voor de mogelijkheden. Voor meer informatie neem je contact op met onze afdeling acquisitie via e-mail acquisitie@mos-net.nl of telefoon 033 2473427

Over de auteur

Jitze Vellenga's afbeelding
Jitze Vellenga Verenigingsmanager KNVI

Reacties

Reacties toevoegen is alleen mogelijk voor leden.

Volg ons op social media